Velünk élő Samsung – lakossági fórum
május 29-én 17 órától a Duna-part Nyaralóházak színháztermében,
a Göd-ÉRT Környezetvédelmi és Városvédő Egyesület szervezésében

A Göd-ÉRT Egyesület nevében tisztelettel meghívjuk a Gödön és környékén élőket a Samsung SDI akkumulátorgyárral kapcsolatos helyi problémákról szóló lakossági fórumunkra.
Rendezvényünk elsődleges célja, hogy közös gondolkodást indítsunk el, és új; az eddigieknél konstruktívabb alapokra helyezzük a kommunikációt a Samsung SDI, az önkormányzat, a hatóságok, valamint Göd lakossága között. Meggyőződésünk, hogy a fenntartható együttélés kulcsa a szakmai érveken alapuló, nyílt párbeszéd.
Ennek érdekében meghívtuk az érintett politikusokat, döntéshozókat, a hivatali felelősöket és a Samsung képviselőit is, hogy elindítsuk azt a folyamatot, amitől egy átláthatóbb, szabályosabb működést, a környezet, a dolgozók és a lakosság érdekeinek figyelembe vételét, és hosszú távon az elveszített bizalom újjáépítését is várjuk.
Vannak olyan fontos kérdések, amelyeket évek óta nem sikerült megnyugtatóan tisztázni, és akadnak olyan, új keletű problémák is, amelyek csak a közelmúltban váltak ismertté. Szükségesnek és halaszthatatlannak tartjuk, hogy egy nyilvános esemény keretében együtt keressünk megoldásokat közös problémáinkra.
- Időpont: 2026. május 29., péntek 17:00 – 20:00
- Helyszín: Duna-part Nyaralóházak, színházterem (2132 Göd, Jósika u. 14.)
Kérdezzen Ön is!
Bár a helyszínen is biztosítjuk a lehetőséget, annak érdekében, hogy az esemény a lehető leghatékonyabb legyen, és hogy minden fontos téma tárgyalására alaposan felkészülhessünk, kérjük, küldje el nekünk előre kérdéseit, észrevételeit, javaslatait a forum@godert.hu e-mail címre!
A felelős kormányzati, városvezetői és hatósági fellépés mellett a lakossági részvétel a kulcsa annak, hogy rendezzük végre közös dolgainkat.
Tegyünk együtt Göd élhetőségéért!

